GECE YARISI DEPREMİ AKP'DE DEV İSTİFA DALGASI

GECE YARISI DEPREMİ AKP'DE DEV İSTİFA DALGASI

AK parti’de dev istifa dalgası devam ediyor 60 vekil şu partiye geçecek Ankara polisleri bir defa daha AK parti’de oluşan bölünmelerle ilgili sallantı ile başladı 40 yeni ile eski 20 vekilin Ahmet Davutoğlu’nun partisine geçeceği söyleniyor geçtiğimiz zamanlarda gelecek partisi genel başkanı muavini Selçuk Özdağ yapmış olduğu bildirmede 60 seviyesinde yeni ile eski AKP milletvekili ile görüştüklerini duyurmuştu.

Yeni çağ’dan Orhan uğurluoğlu’na konuşan Özdağ bu sözleri kullanmıştı ”Soru: Gelecek Partisi seçime hazır mı? Selçuk Özdağ yaptırdığımız anketlere göre %10 barajını çoktan açtık AK parti ile MHP’den sıkılan ezilen ekonomik buhranın altında çaresiz olan yüz binlerce seçmen gelecek partisini öneriyor.

Çok sayıda milletvekili ile görüşüyoruz. Eski ile yeni bütün vekiller Cumhur ittifakı’nda da mücver rejimden de şikayette bulunuyorlar. AKP’nin kötü yönettiğinin ve seçimi kazanamayacağının farkındalar. Eskiler de i içine dahil edildiği zaman bu sayı atmışları geçiyor Siyasetin içerisinden gelen hepimiz görüşüyoruz. Aynı şekilde MHP’li vekiller ile de görüşüyoruz.


Devamını oku » »

Yorum Yap